• رئیس مرکز رئیس مرکز

  دکتر سید هادی موسوی CV دانشیار فارماکولوژی(M.D. Ph.D) دانشکده پزشکی- مرکز تحقیقات سم شناسی پزشکی E-mail: mousavih[at]mums.ac.ir

  ادامه مطلب

 • معرفی مرکز معرفی مرکز

  مرکز تحقیقات سم شناسی پزشکی     سم شناسی پزشکی علم شناسایی سموم است که سابقه ای طولانی تر از…

  ادامه مطلب

 • اعضای هیات علمی مرکز اعضای هیات علمی مرکز

  هیات علمی :     دکتر مهدی بلالی مود       -CV -  short cv  (استاد سم شناسی بالینی M.D. Ph.D )…

  ادامه مطلب


 

خبر4

 

تشکیل کمیته آلودگی هوا

اولين نشست کميته آلودگی هوا با دعوت قبلي در ساعت 8 روز پنج شنبه 27/8/95 در محل مرکز  تحقيقات سم شناسي پزشکي واقع در دانشکده پزشکي  با حضور آقايان دکتر مهدي بلالي مود، دکتر احسان رفيعي منش، دکتر سید هادی موسوی و آقای مهندس فرحزاد برگزار گرديد.

ابتدا دکتر موسوی ضمن خوش آمدگويي و تشکر از حضور همکاران ، نظرات اعضائ را براي پيش برد اين کميته جويا شدند.

جناب استاد دکتر بلالی ضمن تاکید بر اهمیت آلودگی هوا و ارتباط آن با سلامتی انسان، پیشینه ای از فعالیت مرکز در این رابطه را ارائه نمودند. در ادامه دکتر بلالی پیشنهاد نمودند طرح های تحقیقاتی کوتاه مدت و همچنین طرح های بلند مدت از طرف مرکز تحقیقات ارائه گردد.

مهندس فرحزاد پيشنهاد نمودند که در شروع اطلاعات آلاینده های هوا از شهرداری بدست آید. و با توجه به اینکه مطالعات زیادی در این مورد صورت نگرفته است ارائه طرح های تحقیقاتی جدید ضروری است.

ایشان عنوان کردند که همایش الودگی هوای شهر مشهد توسط استانداری و محیط زیست قرار است برگزار شود و از مرکز تحقیقات سم شناسی پزشکی خواستند که به عنوان کمیته علمی در این همایش شرکت داشته باشد.


 

اوقات شرعی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.